fbpx

Ülestõusmise tähendusest

Allikas: stellashakti.com

 

Jagan mõne sõna enda tunnetust selle kohta, mis meid siin praegustel põnevatel aegadel ees ootab, kes sisemise ärkamise tee ette on võtnud.
Või siis on see Sinuga just toimunud? Siis oleks väga armas, kui kommentaarides ka enda kogemust jagaksid!
Õnnistust!

 

Ülestõusmine meie igapäevases mõistes ei tähenda seda, et keegi muutub valguseks ja hajub ära, aga seda, et me aktiveerime oma valguskehad ning jääme maises kehastuses siia maale teiste ülestõusmisele kaasa aitama, ehk valguskehi aktiveerima.

Valgus ehk armastus ehk informatsioon on meie tõeline olemus. Aktiveerimine tähendabki seda, et me asume loomult olema loomulikud, selle asemel, et kuidagi pingutada või punnitada keegi teine olema. Vaimsus ei ole mitte kellegi teise moodi koogutamine, ise sellesse kõigesse uskumata, see on äratundmine, et ei ole vaja kellegi teise moodi olla, et õnnelik olla. Jah, me võime saada inspiratsiooni, sädet ja julgustust, aga otsus olla ise, tuleb ikka meie endi seest.

 

Ülestõusmise üheks tunnuseks on see, et meie teadvustasandi maailmatajupunkt liigub mööda kundalini-kanalit alt üles. Kundalini kanal ehk reiki kanal, ehk terviklikkuse ehk elujõu kanal. Selliselt läbime etapid ja integreerime kõik oskused. Kundalini on maaenergia.
Kui inimene teeb õiget asja, mida hing on tegema tulnud, siis energiat ehk elujõudu antakse juurde.

 

Tõuseb see energia alt üles, maa ja taeva energiad ühendades ja lõimides.

1. Juurkeskus – maine hakkama saamine, ellu jäämine, ürgsed instinktid

2. Seksuaal-ja loomekeskus – seksuaalsus ja viljakas loomine: pere, looming, emotsioonid

3. Päikesekeskus ehk tahtejõud – teen, mida tahan ja ei lase teistel ennast kõigutada

4. Südametasand – siin saavad kõik eelnevad tasandid ülendatud ja hõrgult uuel moel uue tähenduse, tekib arusaamine iseendast kui Pühast ja nii on ka kõik muu Püha.

5. Kõrikeskuse tõe väljenduse tasand – tekib selge äratundmine ja tung elada vaid tões ning väljendada enda seisukohti. Kui see tasand on puhastunud, siis ei suruta enda tahet ja tõde peale, vaid lubatakse kõigil oma mätta otsast oma maailma kogeda

6. Kolmas silm – ehk selgeltnägemise tasand. Kui see on aktiivne, piisab vaid mõttest, et asjad kiirelt manifesteeruks. Kui see tasand on suletud ehk ei ole südamega ühenduses, vaevavad inimesi hirmud, hallutsinatsioonid, õudusunenäod. Inimene on harjunud vaatama nö valesse suunda oma elus.

7. Tasand on kroonkeskus –  täieliku üksolemise tasand. Et seda kogeda, on tarvis ära õppida neutraalsus, kaastunne, kannatlikkus ja suuremeelsus, vastasel juhul jäädakse enda sees olevatele nö negatiivsetele aspektidele vastu vaidlema, mis maailmast tagasi peegeldub. See tähendab, et kõik, mis toimub väljapool, on kuskil ka meie sees olemas ja kõik, mis on meie sees, on ka meist väljapool. Kõige omaksvõtt ilma hukka mõistmata avab tohutule armastuse ja inspiratsioonivoole.

 

See ei tähenda, et peaksime ninapidi jääma sõnnikuhunnikutesse kinni, vaid et õpime oma kaleidoskoobi-toru suunama sinna, mille pilti parajasti näha soovime.

 

Edasised tasandid ilmutavad end juba siis kui elujõud on saanud terve süsteemi valgusega üle ujutada. Keha tunnetus muutub, maailmast aru saamine. See ongi nihe.

Me ise oleme muutunud – meie suhtumised, soovid, isud ja maailma nägemine.
See on väga suur ja õnnistav kingitus, kes selle puhastumise tee läbi käib, nii endale kui ka teistele. Puhastada on vaja meie uskumused ja hinnangud, need ongi meie blokeeringuteks, mis senini pole lasknud energial vabalt voolata. Elu ise aitab puhastada. Kogu aeg kutsudes – kas valid olla vanades kinnistunud ideedes kinni või valid nüüd uue armastavama viisi maailma kogemiseks?

 

Kes tahab, saab ka Maagilise Reiki-koolitustelt või ka Sisemise Tee-koolituselt lähemat toetust ja abi, et see avardav siserännak võimalikult sujuv saaks olla.

 

Õnnistust ja helget Ülestõusmisvoogu!

 

Stella Shakti

 

Artikli autori kohta leiad lisainfot ka meie Tegijate nimekirjast!

 

Liitu meie uudiskirjaga!

0 kommentaar(i) "Ülestõusmise tähendusest"

Kirjuta kommentaar

Copyright © 2017-2019 hingekompass.ee

Setup Menus in Admin Panel

X
X
X