fbpx
Väekate sündmuste agentuur

Väekate Sündmuste Agentuur

Keskused

Tervendavad tantsu-, laulu-ja helirännakud: Väetantsud, Väelaulud, Ekstaatiline tants, kontserdid ja töötoad.

Täpsemalt endast ja oma tegevusest

Väekate sündmuste korraldaja ja agentuuri looja on Margit Foht. Korraldan erinevaid valgustloovaid, tervendavaid, enesearengusündmuseid, kõige hingelähedasemad on tants, laul, helid, muusika.

Teekond või sündimise lugu

Väekate Sündmuste Agentuur sündis sellel suvel väga loomuliku jätkuna minu 10 aastase tegevuse järel vaimsete sündmuste korraldamisel. Minu teadlikkus endast ja elust on suures osas tulnud läbi 5 Rütmi tantsu. Armusin sellesse praktikasse kohe esimesel korral ja armastan tantsimist siiani. Tantsides olen ma endas rohkem kohal kui ei kuskil mujal ja ainult tantsides saan ma väljendada oma hinge suurust ja sügavust nii nagu ei millegi muu kaudu. Tantsu kaudu saab keha väljendada ja vabastada kõike seda, mida sõnadega ei saa, luua imelise liikumise, mis on minu isiklik hingekeel, kogeda ennast ühe osana looja vägevast loomingust. Nii võibki hakata uskuma, et ka minus on vägi, mis loob 😉
Olen läbi isikliku kogemuse jõudnud mõistmiseni, et laulmine, tantsimine, muusika on jumalikud anded, mis on meile antud selleks, et saaksime ennast ise tervendada, õpiksime ennast armastama ja usaldama, uskuma iseendasse kui loojatesse.
Seitsmendat hooaega juhendan 5 Rütmist inspireeritud Väetantsuõhtuid Tartus igal esmaspäeval. Lisaks korraldan ka teisi väekaid sündmuseid, mis toimuvad Tartus Kastanimajas.

Mida olen õppinud ja omandanud

Olen 12 aasta jooksul läbinud mitmeid enesearengukursuseid, osalenud erinevates töötubades: enesejuhtimine, tants, hääl, hingamine, tantra. Olen saanud I ja II astme Reiki pühitsuse. Pühendunud olen 5 Rütmi tantsudele, läbinud hulgaliselt erinevaid tantsuworkshoppe ja läbinud ka Tallinna Ülikooli aastase täiendkoolituse tantsu-ja liikumisteraapias.

Pakutavad teenused

  1. Väelaulu-ja Südamelauluõhtud
  2. Helirännakud
  3. Gongiõhtud
  4. Ekstaatiline tants
  5. Tantsuworkshopid
  6. Kontserdid
  7. Erinevad enesearengu töötoad

Kui oled tegija ja soovid tulla Tartusse oma väge ja valgust tooma, siis võta minuga ühendust. Ilus suur saal ja avatud südamega inimesed ootavad sind.

Armastusega,

Margit

Tegutsemispiirkond

Kastanimaja/Kastani 38, Tartu

Jäta enda tagasiside Väekate Sündmuste Agentuur

Copyright © 2017-2019 hingekompass.ee

Setup Menus in Admin Panel

X
X
X