fbpx

Ühtsuse Keskus

Keskused

Täpsemalt endast ja oma tegevusest

Ühtsuse Keskus on 2012. aastal Mari Semakini poolt asutatud transformatsioonikool, mille eesmärk on aidata Sinul ületada korduvaid probleeme ja takistusi mistahes valdkonnas ning saavutada soovitud püsivaid muutusi ja järjepidevat arengut.

Ühtsuse Keskuse spetsiaalsed arenguprogrammid hõlmavad kõiki eluvaldkondi ning aitavad Sul tuua oma suhteid, äri, edu, tervist, isiklikku rahulolu ja finantse uuele tasemele.

Ühtsuse Keskuse programmid hõlmavad endas universaalseid maailma seaduspärasid, iidseid vaimseid tarkusi, teadusuuringuid ning võimsaid meditatiivseid tehnikaid, mis vabastavad Sind sisemistest alateadlikest piirangutest, mis ei võimalda Sul elada soovitud elu.

Teekond või sündimise lugu

Ühtsuse Keskuse meeskond koosneb erineva tausta ning erinevas vanuses inimestest, kes kõik puutusid elus kokku raskustega ning mille ületamiseks ei piisanud raamatutarkusest, välistest pingutustest või probleemide ignoreerimisest. Iga meeskonnaliige on leidnud Ühtsuse Keskuses sisemist potentsiaali mitte ainult muuta oma elu, vaid ka jõudu panustada ning jagada seda, mida nad on saanud.

Mida olen õppinud ja omandanud

Ühtsuse Keskuses tegutsevad treenerid on läbinud sügavat sisemist transformatsiooni teadvuses (virgumine) Sri Amma ja Sri Bhagavani loodud Oneness University’s. Treenerid tegutsevad sertifikaatide alusel, mis kinnitavad spetsiaalsete initsieerimiste läbimist kõikide kursuste ja meditatsioonide läbiviimiseks.

Alates 2018. aastast on Oneness University tuntud kui Golden Age Movement (Kuldse Ajastu liikumine). Ühtsuse Keskuses viiakse läbi kõige uuemaid programme ja meditatsioone, mis vastavad ajastule ning tõstavad osaleja teadvuse seisundit, viivad virgumiseni.

Pakutavad teenused

  • Meditatsioonid teadvuse taseme tõstmiseks
  • Alateadlike programmide kallal töötavad kursused/protsessid
  • Eriprotsess “Kohtumine iseendaga”
  • Tervendav jooga ja teised praktikad

Tegutsemispiirkond

Ühtsuse Keskus asub Tallinna kesklinnas, kus toimuvad üritused praktiliselt 7 päeva nädalas.
Samuti viime üritusi läbi Tartus, Narvas, Viljandis ja Võrus.

Jäta enda tagasiside Ühtsuse Keskus

Copyright © 2017-2019 hingekompass.ee

Setup Menus in Admin Panel

X
X
X