fbpx

Tiina Karjatse

Persoonid

gongimeister ja heliterapeut

Teekond või sündimise lugu

Muusika ja helid on saatnud mind kogu minu elu. Helidega tervendamise teel olen olnud viimased 6 aastat. Helidega tervendamisel kasutan põhiliselt gonge, tiibeti helikausse, koshi tuulekellasid ja teisi muusikainstrumente. Aastatepikkune praktiseerimine ning erinevad kogemused on mind pannud uskuma helide imeliselt tervendavasse jõusse. Eriti südamelähedane on minu jaoks müstiliste helide maailma tutvustamine lastele.
Läbi aastate olen omandanud läbi kogemusliku õppevormi erinevaid heli-, muusika- ja psühhoteraapia alaseid oskuseid. Olen saanud Reiki I astme pühitsuse ning kasutan teraapias ka kristalle.

Gongide ja helikausside tervendavad vibratsioonid aitavad saavutada sellise meelerahu seisundi, mille praktiseerimine aitab meil toime tulla igapäevase stressi ja pingetega. Niimoodi lõõgastudes paraneb õpi- ja keskendumise võime, avalduvad loovad võimed. Läbi sisemise rahuseisundi tugevneb positiivne hoiak ja avaneb võimalus enese laiemaks teadvustamiseks, et erinevate probleemidega hakkama saada ning neile lahendused leida.
Igapäevaselt tegelen individuaalse heliteraapiaga. Vajadusel ühendan heliteraapiaga ka psühhoteraapia. Teen gongimeditatsioone ja helirännakuid erinevates Eestimaa paikades. Hetkel on minu pesa Viimsis, Elujõusaalis.

Mida olen õppinud ja omandanud

Minu õpetajad:
Don Conreaux (USA) – Gong Master Training, heliteraapia
Psühholoog – heliterapeut Alicija Eiliakas ja Gong Master Richard Eiliakas ( Leedu) – heliteraapia, tiibeti helikausside massaaž, gongid, heli ja hääle kasutamine teraapias
Vladislav Matrenitski (Ukraina) – Tuva kurgulaul, Un-Hun – Päikese Heli – süsteemi I aste
Viktor Oguy (Venemaa) – Himaalaja praktikatel põhinev tiibeti helikausside vibroakustiline massaaž
Jure Biechonski (Eesti) – Transpersonaalne psühholoogia ja hüpnoteraapia
Robert Moss (Inglismaa) – Teadlik unenägemine
Nimrod Sheinman (Iisrael) – mindfulness lastele
Caterina Farkash (Inglismaa)– Transpersonaalne perekonstellatsioon
Ofra Ayalon (Israel) – Trauma ja tervendamise toimetulekukaardid
Angela Lattimore (Inglismaa) – eksistentsiaalne psühholoogia

Pakutavad teenused

Gongimeditatsioonid

Helirännakud nii täiskasvanutele kui lastele

Individuaalteraapia – helid, kristallid, psühholoogiline nõustamine

Tegutsemispiirkond

Tänasel päeval tegutsen Viimsis asuvas hubases jooga-ja inspiratsioonipesas Elujõusaalis. Kuna olen hingelt rändur, siis teen helirännakuid üle Eesti erinevates paikades, kus parasjagu helide imelist puudutust vajatakse.

Jäta enda tagasiside Tiina Karjatse

Copyright © 2017-2019 hingekompass.ee

Setup Menus in Admin Panel

X
X
X