fbpx
Monika Palm

Monika Palm, Tasakaalukeskus

Persoonid

Tasakaalukeskuse looja ja perenaine

Teekond või sündimise lugu

Sündisin 1970.a. Eestis. Juba varases lapsepõlves ülitundliku lapsena tajusin maailma omamoodi. Olen ema ja praeguseks juba ka vanaema.
Koos abikaasaga oleme üheskoos kulgenud ja vaimselt kasvanud üle 20 aasta.

Ikka ja jälle on mind ajendanud tugev sisemine soov elus edasi liikuda, saada uusi teadmisi ja kogemusi. Oman akadeemilisema poole pealt kesk-meditsiinilist haridust, kõrgemat juriidilist haridust. Elu keerulisemad hetked andsid aastaid tagasi mulle impulsi eneseotsinguteks ja ka sügavama huvi vaimse maailma vastu, mis on aidanud paremini mõista iseennast, teisi ja meie ümber toimuvat. Uurides erinevaid vaimseid õpetusi ja läbinud hulga erinevaid kursusi, avastasin enda jaoks Auratransformatsiooni™, mis andis mulle tõeliselt tugeva kontakti iseendaga, selguse ja baasi elus edasiminekuks. See muutus aitas mul elus edasi liikuda õiges suunas, mõista erinevaid elu aspekte ning teadlikuks saada, mida ma tegelikult teha soovin. Siit sai alguse ka teadlikum ning intensiivsem muutuste periood minu elus ja sünnipäraste loomulike võimete, selgeltnägemise, tajude ning muude annete avanemine.

Kui avanesid esimesed sisemised tervendamist vahendavad impulsid, siis minu esimesed õpetused tervendamisest pärinevad teisest päikesesüsteemist inimkonna arengut toetavatelt kõrgsageduslikelt olenditelt. Esimest korda puutusin kokku Akašha Kroonikate lugemisega kui olin 25 aastane. Alles aastaid hiljem, kui teadvus avardus, hakkasin hoomama millise väärtusliku infoallikaga on tegemist ja olin võimeline seda teadlikult kasutama hakkama. Mul on võimekus lugeda Akašha Kroonikaid olles tavateadvuses.

Teadlikkuse avardumine ja uudishimu on suunanud mind tegelema tervendamisega, eelmiste eludega, Akašha Kroonikate lugemisega, nähtamatu maailma ja teadlikkusega. Koos abikaasaga osalesime Auramediaatorite kursusel ja saime väljaõppe Auratransformatsiooni instruktorilt Berit Reaverilt koostöös Auratransformatsiooni™ rajaja Anni Sennoviga. Olen läbinud ka hiljem erinevaid kursuseid ja õppinud erievaid meetode Eestis ja välismaal nagu hüpnoteraapia, regressiooniteraapia, vabastav hingamine, Teeta tervendus, Access Counsciousness, Taasühendamine, hulk erinevad massaažikursuseid, kristalliteraapia ja palju muud.

Kasutama olen hakanud õpitud asjadest oma töös siiski ainult neid, mis mind kõige enam puudutanud on või mille tõhusust olen ise praktikas kogenud.
Mulle on alati meeldinud töö inimestega. Tegelen nii laste kui ka täiskasvanutega. Senised töö- ja õpikogemused nii Eestis kui väljaspool sünnimaad on mulle lisaks professionaalsetele teadmistele ka oskused suhelda erinevatest rahvustest inimestega väga erinevatelt elualadelt. Samm-sammult olen hakanud tegelema tõeliselt rõõmu pakkuvate asjadega. Olen loonud Tartus asuva Tasakaalukeskuse, mis tegutseb aktiivselt juba alates 2010 aastast, kus pakume erinevaid teraapiaid, teadlikkuse tõstmise ning enesearenguga seotud kursuseid ja grupitöid kõigile, kes vajavad toetust või nõustamist erinevatel eluetappidel eneseotsingutel. Oleme jõudsalt laienenud ja tegutseme ka Tallinnas ja teeme regulaaselt grupitöid Rakveres ning mujalgi kuhu kutsutakse.

Minu sügav sisemine soov on aidata inimestel praegusel ajastul kohaneda muutustega maailmas, uue aja energiatega, tõstes nende teadlikkust ning aidata tervenemisprotsessis nii energeetilisel, emotsionaalsel ja füüsilisel tasandil. Olen toeks inimeste eluülesande avastamisel, aktiveerimisel ja suuna andmisele selle tätmiseks. Pakun toetust neile, kes otsivad ja vajavad ellu midagi uut, et tunda ennast terviklikumalt ning aitaks praeguses maailmas paremini hakkama saada.
Lisaks pakuvad mulle jätkuvat huvi ning avastamisrõõmu füüsilise keha loomulik tervenemine, teadlik elu ja teadlik loomine, harmoonia inimese ja looduse vahel, erinevad reaalsused ja elu kõikides aspektides piiritu inimvõimekus ning loomispotentsiaali kasutamine maailma paremaks muutmiseks kõige elava jaoks.

Pakutavad teenused

Energeetiline tervendamine ja muutuste loomine: tervis, suhted, raha, töö/äri, esivanemate piiravad sidemed, eelmised elud
Spirituaalne nõustamine ja selgeltnägemine: erinevad valdkonnad ja eluülesanne
AuraTransformatsioon™:
Tasakaalustamine peale AuraTransformatsiooni™
Justeerimine
Akasha Kroonikate lugemine
Erinevad meelerännakud
Regressiooniteraapia seansid ja gupitööd
Tulevikuteraapia
Vabastav hingamine seansid ja grupitööd
Access Bars™ koolitaja
Accessi Kehatehnikate™ koolitaja
Kõik vaimolenditega ja nähtamatu maailmaga seonduvad seansid ja kursused
Ruumide energeetiline info ja puhastamine (ka vaimolenditest puhastamine)
Loengud, kursused, seminarid ja grupitööd

Tegutsemispiirkond

Tartu, Tallinn, Rakvere ja kui kutsutakse, siis ka mujalgi

Jäta enda tagasiside Monika Palm, Tasakaalukeskus

Copyright © 2017-2019 hingekompass.ee

Setup Menus in Admin Panel

X
X
X