fbpx

Merike Rihti Kuuse

Persoonid

Olen sõltumatu energiaterapeut ja Maagilise Reiki Meister Minu Imelise Maailmas

Täpsemalt endast ja oma tegevusest

Tegelen igapäevaselt inimeste energeetilise tasakaalustamisega. Kõige lihtsamalt öeldes küsin just neid küsimusi, mis panevad inimese enese sisse minema ja ausalt vastama. Iga vastus viib meid tekkinud tagajärjest algse põhjuseni. Nii tekkivad seosed. Sellest hetkest algab tervenemine.
Tervenemise teekond sõltub inimese vastutusevõtmisest. Inimene on imelise väega. Praeguse aja energiates toimub kõik kiiresti. Natuke suunamist ja äratundmised ning lahendused ongi käes.

Kasutan seanssidel reiki energiat ja enda tunnetust, -tajusid ja puhast orgaanilist väge. Minu seansid on alati kombineeritud, lähtudes inimese terviklikkusest. Vastavalt vajadusele sisaldavad need ka energeetilist massaazi ja/ toitumisnõustamist, juhendatud meditatsiooni või supervisioonitehnikaid.
Lisaks sellele pakun veel Hawai Lomi-Lomi massaazi ja Tai aroomimassaazi.

Teekond või sündimise lugu

Olen olnud koguaeg teel. Niipalju kui ennast mäletan juba päris pisikesest peale. Mõnikord ma küll unustasin, et olen teel ja jäin paigale. Ent kui ma siin ilmas olen loodud tegema Seda, mida olen loodud tegema, siis See jõuab minuni või siis mina jõuan Selleni ja nii see on.

Olen õpetaja ja nõustaja olnud väga pikka aega. Oma esimesel elukutsevalikul polnud niisugune taipamine veel minuni jõudnud. Enese- ja maailmausaldus vajas veel toetamist ja kasvamist. Õppisin hoopis näitejuhtimist ja fotograagiat ning töötasin lahedates töökohtades. Samas olin aina rahuolematu. Otsisin end ikka väljaspoolt, kuni siis üks varahommikune vihmalõhn pani mind endalt küsima, et mida ma tegelikult tahan, soovin ja oskan?

Edasi õppisin sotsiaaltööd ja pedagoogikat ning nõustamist. Töötasin koolis, õppisin edasi riigiteaduste magristiõppes ja läbisin erinevaid juhtimiskoolitusi. Viimased mitu päristööaastat olin haridusametnik. Siis viiel erineval moel jõudis minuni äratundmine, et olen väärt head tervist, oma aega, enda otsuseid ja tegevust, mis on kooskõlas minu pärisolemusega. Jah, ma olin toimetanud õiges valdkonnas, aga niiöelda valede vahenditega.

Aasta 2011 oli minu jaoks pöördeline, Minu enda sees. Arenes huvitav loomeprotsess. Looming ja loome on meie jaoks ääretult oluline energeetiline käivitaja. Elasin ja hingasin puhtamas ja kõrgemas sageduses, kui varem ja minu tajud hakkasid arenema. Hakkasin tunnetama oma keha ja minu nii vaimne, kui füüsiline tervis paranes. Elukvaliteet tõusis ja ma hakkasin soovima rohkemat.
Kaks aastat hiljem loobusin palgatööst ja heitsin end nö Universumi hellade käte vahele.
Teen, mida armastan ja armastan, mida teen.
Oma pärisolemuses olen õpetaja ja tervendaja. Hinges olen looja ja armastaja.
Olen tänulik, et võin olla.

Mida olen õppinud ja omandanud

Olen õppinud terviseedendust, toitumisnõustamist, supervisoonitehnikaid, Gordoni nõustamistehnikaid, energeetilist massaazi, EFT koputamistehnikat, Kundalini joogat, läbinud Maagilise Reiki kolm koolitusastet, jpm.

Aitäh Tallinna Ülikool, Annely Sootsi Tervisekool, Krautmanni Terviseakadeemia, Kreet Rosin, Stella Shakti ja paljud teised armsad õpetajad mu eluteel, minu reikiõpilased ja kallid lähedased.

Pakutavad teenused

Kõik minu seansid algavad holistilise konsultastiooniga. Edasi teeme kas siis puhast reikiseanssi või reikit koos energeetilise massaaziga.

Täispikad massaazid on Hawai Lomi-Lomi ja Tai aroomimassaaz.

Viin läbi Maagilise Reiki I, II , III astme koolitusi ja erinevaid vaimse tervise töötubasid, samuti tervisliku toitumise teemalisi töötubasid.

Koos imeliste kolleegidega teeme ka kunstiteraapia ja meditatsioonitehnikaga seotud jõustamiskoolitusi ja viime läbi vaimsete praktikate laagreid.

Minu vastuvõtud on Rakveres Rahulolupesas ja Tallinnas Pesas.

Koolitused, töötoad ja laagrid toimuvad üle Eesti.
www.minuimelisesmaailmas.ee
www.facebook.com/minuimelisesmaailmas

Tegutsemispiirkond

Rakvere, Tallinn, Eesti

Jäta enda tagasiside Merike Rihti Kuuse

Copyright © 2017-2019 hingekompass.ee

Setup Menus in Admin Panel

X
X
X