fbpx

Kristel Treier

Persoonid

Pühendunud naiselikkusele ja armastusele.

Täpsemalt endast ja oma tegevusest

Minu loodud koolituste teemaks on õnnelik olemine, iseenda leidmine ja eriti oma naiseliku väe ja looduse loomulike rütmidega harmoonias elamine. Ma austan ja hindan elu, loodust ja loomingut enda ümber ning eriti inimest kui loojat.
Kui minu juhitud koolituste tulemusel ärkab kasvõi väike inspiratsioonisäde, hakkab särama silmapaar, tekib üksainuski uus taipamine või kinnistub usaldus, siis on maailm, kus me elame parem paik.
Oluline on vaid meeles pidada, et kõik me oleme omal teel ja meil ei ole rohkem piire kui vaid meie enda seatud. Kõik on võimalik. Tuleb vaid astuda esimene samm, see pisikene ning imed hakkavad järgnema.

Õpetan maagilist reikit just naistele, nn naiselikkuse reikit – armastava ja tervikliku elustiili õpetust, kus olen põiminud iidsed reiki teadmised tantristlike ja taoistlike Shaktit austavate praktikatega tänasesse igapäevaellu. Tantristlik maailmavaade, meie esiemade iidsed teadmised, looduse rütmid ja meis kõigis peituv loomise vägi on inspireerinud mind edastama neid teadmisi praktiliste kursustena.

Vaimsete otsingute ja leidmiste teekonnal olen olnud kogu elu. 10 aasta pikkune ettevõtjana tegutsemise kogemus ning 20 aasta pikkune praktiline juhtimiskogemus aitavad läbi viia koolitusi ja nõustamisi nii alustavatele ettevõtjatele kui ka juba pikalt tegutsenud meeskondadele. Motivatsioon, eesmärkide seadmine, muutuste läbiviimine ja strateegiliste plaanide nõustamine nii juhtimise kui turunduse valdkonnas on minu teemad olnud läbi aastate. Viimase 10 aasta jooksul olen neile asjalikele teemadele lisanud ka filosoofilise ja holistilise maailmavaate ning see on avanud täiesti uued võimalused.

Oluliselt on minu silmaringi avardanud reisimine Lõuna-Ameerikast kuni Kagu-Aasiani. Nii vaimses kui ärilises plaanis on reisidel saadud teadmised ja kogemused olnud olulisteks minu isiklikus kasvamises. Nüüd soovin ka seda erinevates kultuurides ja maailmajagudes kogetut jagada Eestis nii läbi koolituste kui ka e-poe maailmapuudutus.ee.

Usun, et unistamine on üks ilusamaid ning maagilisemaid asju maailmas. Olen tänulik iseendale ja elule ning kõigile inimestele, kellega mu tee on mind kokku viinud.

Rituaalide loomine ja läbi nende enda olemusega suurema ühenduse saamine ning loodusjõudude austamine on midagi, mis on meile eestlastena nii loomulik, kuid mida me oleme unustanud. Igapäevane elu on looming ja mäng. Mõned rituaalid me teeme kaasa ilma, et märkaksimegi ning loome seeläbi oma ellu tahtmatult. Hea on märgata ja mõtestada teadlikult igas hetkes, mida sa teed ja osata ise valida.

Teekond või sündimise lugu

Ma olen õnnelik inimene. Sest ma elan enda loodud elu ja armastan igat hetke sellest. Õnnelik olemine on meie loomulik seisund ja meil on kõik selleks vajalik alati olemas. Minu kõige olulisem teadmine elust on, et me elame täna siin ja praegu ning saame muuta ise oma elu täpselt seliseks nagu soovime. Meis kõigis on olemas selleks vajalik jõud, energia ja armastus.

Viimased 20 aastat olen oma elust tutvunud ja praktiseerinud erinevaid vaimseid praktikaid: budism, tantra, tao, Silva meetod, kriya jooga, reiki, shamanism ja meie oma esivanemate ürgne tarkus loodusest. Olen ennast ja oma tõde otsides reisinud läbi erinevad mandrid ning kogenud vaimseid õpetusi Birma, Tai, Laose, Vietnami, Kambodia, Hiina, India, Bali templites, kui ka ellujäämis-seiklusi Venetsueela ja Kolumbia metsikutes paikades, õppinud ärijuttu ajama Kariibi saartel ja Ameerika Ühendriikides ning uutes ja vanades Euroopa maades. Ja loomulikult kogenud ka loodusega üksolemist Eesti täiesti ürgse loodusega paikades. Olen rahvusvaheliselt diplomeeritud “Red Tent” naisteringide treener/läbiviija. Minu eriliseks lemmikuks on meis peituva ürgse naiseliku energia tundmaõppimine ja selle praktiline kasutamine igapäevases töö ja ärielus ning suhetes, ning püsivalt iseendas kohalolemine. Minu vabastav kirg on tantsimine, maalimine ja igasugune eneseväljendamine läbi loomingu.

Meil kõigil on oma tõde, mida jagada. Mida ma oma koolitustel ja teraapiaseanssidel ning kohtumistel jagada saan on see, mida ma olen ise päriselt kogenud ja oma elus läbi teinud:
Kuidas naisena meestekeskses ärimaailmas edukas olla ja ennast mitte ära kaotada.
Kuidas luua oma elu ja minna alati oma eesmärkide suunas.
Kuidas luua “dream team” ja motiveerida inimesi igapäevaselt tööle suurima rõõmu ja naudinguga.
Kuidas motiveerida iseennast kui sa oled täiesti üksinda.
Kuidas saada üle kaotustest ning leida hingerahu ja tasakaal iseendaga.
Kuidas oma emotsioonidega hakkama saada.
Kuidas luua oma ellu küllust.
Kuidas vabaneda hirmudest ja negatiivsetest uskumustest.
Kuidas saada üle depressioonist.
Kuidas seada oma elule visioon, eesmärgid, unistada ja luua ise oma elu.
Kuidas iseennast tingimusteta armastada.
Kuidas olla igapäevaselt tasakaalus ja harmoonias, siin ja praegu.

Kõik, mida ma jagan või Eestisse toon või loon, olen ma ise läbi kogenud või testinud headel sõpradel.

Mida olen õppinud ja omandanud

Maagilise reiki meister, kriya jooga praktik, tantrika, rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, naiste väeringide juhendaja, ettevõtja, juht ja kogemuskoolitaja.

Pakutavad teenused

Kristel on täna pühendunud naiselikkusele ning avardumisele armastuse ja valguse väes, maagilisele naiste väele.
Koos Merike Kütiga loodud igakuised naisteringid juba rohkem kui 5 aastat nii Tallinnas, Tartus kui mujal. Noore kuu soovide õhtutel on osalenud üle 500 naise.
Traditsiooniks on saanud ülipopulaarsed “Naiselikkuse väe” suvelaagrid ja maagilise reiki suvelaagrid. 2019. aastal toimuvad naiselikkuse väe laagrid Bali saarel.

Maagilise naiselikkuse reiki kursused 1., 2. ja 3. aste. Võimalik tellida ka e-kursuse või individuaalse kursusena. Seni  on osalenud ligi 150 naist.

Koolitused ettevõtetele, meeskondadele ja ettevõtjatele strateegia loomisest, turundusest, meediasuhtlusest, motivatsioonist, muutuste juhtimisest ja kuidas luua oma unistuste meeskond.

Individuaalsed reikiseansid, nõustamised.

Tantsurännakud, rituaalid, pühitsused naistele.

Kursused leiad:  www.paremelu.ee
Kristel Facebookis.
Grupid:
Armastava elustiili puudutuse
Oma unistuste elu loojad
E-pood: Maailmapuudutus.ee
Puudutused www.maailmapuudutus.com
Parem Elu Koolitused

Tegutsemispiirkond

Tallinn, Tartu ja kõik piirkonnad, kus on internetiühendus.

Jäta enda tagasiside Kristel Treier

Copyright © 2017-2019 hingekompass.ee

Setup Menus in Admin Panel

X
X
X