fbpx

Jana Võrk, Klubi Olen Õnnelik

Persoonid

Psühhoterapeut ja transpersonaalne psühholoog. Klubi Olen Õnnelik looja ja ürituste koordinaator.

Täpsemalt endast ja oma tegevusest

Praktiseeriva psühholoogina osutan nii ühekordset psühholoogilist nõustamist kui jätkusessioonidest koosnevat psühhoteraapiat.
Minu spetsialiteediks ja absoluutseks lemmikuks on transpersonaalne psühholoogia, mis lisaks isiksuse aspektile, mis on tavapsühhoogia valdkond, käsitleb elu ja psüühhika aspekte laiemalt.
Algatasime koos oma partneriga, astroloogiga Asvesta klubi Olen Õnnelik selleks, et saaks ise olla teel ja aidata teistelgi teekaaslastel püsida teel. Korraldame regulaarseid temaatilisi õhtuid: spontaansed astropsühhoogilised Insight õhtud, mängime Lilat ehk tarkade lahendusmängu, korraldame psühholoogilisi praktilisi töötubasid, rituaale, üritusi ja muid isiksuse arengule suunatud tegevusi. Ikka selleks, et oleks põnev, sügav, kasulik ja mänguline. Jagame meeleldi seda, mida oskame ja kuulame tänulikult seda, mida ise veel ei oska.
Elu on elamiseks!

Teekond või sündimise lugu

Minu jaoks on elu nagu meri või stiihia, mis on pidevas liikumises ja muutumises. Merel on suuremad ja väiksemad lained, kuid metafoorselt on iga laine elus justkui eraldi etapp.
Ühes eluetapis alates 2009a. tekkis minu elumeres torm, mis osutus värviliseks seikluseks ja põnevaks teekonnaks endasse. Seda perioodi iseloomustab sisukas transformatsioon igas eluvaldkonnas – uued tööd ja tegevused, uued teekaaslased ja uus Mina. Sain teada, kes ma olen, mis on mu missioon ja tegevusvaldkond elus.
“Kõik vastused on enda sees”. Selle lause tunnetamiseks oli mul vaja minna kaugele ja viibida mõnda aega Brasiilias, Abadianias, rahvusvahelises spirituaalses keskuses. Vastuste äratundmiseks on hea anda endale aega: mõnikord võtab see kuid, teinekord aastaid.

Mida olen õppinud ja omandanud

Saksamaa Freiburgi Rahvusvaheline Teadvuse Uurimise ja Psühhoteraapia Ülikool. 3-aastane täiendõppeprogramm psühholoogidele. Õppisin praktilist psühholoogilist nõustamist, coachingut ja psühhoteraapiat.

Moskva Integratiivse Psühholoogia Täiendhariduse Ülikool. Transpersonaalse psühholoogi diplom.

Olen sertifitseeritud spetsialist alaisiksuste psühholoogia valdkonnas, spetsialiseerunud Hääledialoogi (Voice Dialogue) metoodikale.

Pakutavad teenused

Infot teenuste kohta leiad siit lehelt:
http://olenonnelik.wixsite.com/olenonnelik/psuehholoog-jana-vork-teenused
www.facebook.com/psyhhoterapeutJanaVork/

Minu juurde leiavad tee inimesed, kes tunnevad rõõmu enda avastamisest ja kes soovivad otseteed lahenduseni.
Kasutan oma töös erinevaid kaasaegseid meetodeid ja tehnikaid.

HÄÄLEDIALOOG (VOICE DIALOGUE) on üliefektiivne tehnika eriti siis, kui teemaks on suhtlemisraskused, meeleolu kõikumine, hingeline segadus, ärevus, stress. Meetodil on efektiivne mõju, kui eesmärgiks on vabaneda korduvatest käitumismustritest ja kinnismõtetest. Hääledialoog aitab suurepäraselt suhete teemal, olenemata, kas tegemist on romantilise, töö-, pere- või sõbrasuhtega.

Hääledialoog sessioon ei ole tavaline visiit psühholoogi juurde. Hääledialoog sessioon pakub 2 head üllatust: väliselt leiab aset põnev dünaamiline tegevus, kuid sisemiselt annab see võimsa impulsi mure lahenduseks.

Teenuse kohta lähemalt:
http://olenonnelik.wixsite.com/olenonnelik/haaledialoog-meetod

SÜGAV PEAT- kaasaegne tehnika, mida kasutatakse vabanemaks elukvaliteeti segavatest emotsioonidest nagu hirm, ärevus, samuti foobiad, sundmõtted, vanad traumad jmt. Tehnika unikaalsus peitub emotsionaalse pinge eemaldamises. Pinge kadumisel kliendi jaoks ebamugavast teemast kaob ka negatiivne emotsioon – ja tulemusena lahendub kliendi olukord.

Antud meetod võib olenevalt olukorrast anda hämmastavalt kiire tulemuse: võib piisata vaid ühest sessioonist kestvusega 1h, et lahendada inimest aastaid või aastakümneid vaevanud teema.

Teenuse kohta lähemalt:
http://olenonnelik.wixsite.com/olenonnelik/peat-meetod

TERAAPIA METAFOORKAARTIDEGA
Mänguline minek alateadvusse

Metafoorkaardid on teraapilised nõustamiskaardid. Tegemist on erakordselt nauditava ja küllusliku teraapia vormiga, mis toob kliendile kaasa rohkelt taipamisi (insight) ja selgust. Uued taipamised ja vaatenurgad toovad kliendi jaoks paratamatult kaasa praktilise tulemuse – lahenduse murele. Metafoorkaartidega teraapia tulemused räägivad ise enda eest.

Kaartide peal on pildid elulistest olukordadest, mille tähendusi klient tõlgendab enda jaoks metafoori ja sümboli tasandil. Kuvandid avavad kliendi tunnetust ja intuitsiooni ning aitavad lülitada välja ratsionaalset mõistust. Klient ei räägi mitte enda, vaid kellegi teise olukorrast pildil. Taolise pingevaba ja loomingulise lähenemisega siseneb klient mänguliselt oma rikkalikku alateadvuse maailma – see on otsetee ressursside ehk lahenduste juurde.

Teenuse kohta lähemalt:
http://olenonnelik.wixsite.com/olenonnelik/metafoorkaardid-teraapia

Tegutsemispiirkond

Klubi Olen Õnnelik asub Tallinnas, aadressil Trahteri 7.

Jäta enda tagasiside Jana Võrk, Klubi Olen Õnnelik

Copyright © 2017-2019 hingekompass.ee

Setup Menus in Admin Panel

X
X
X