fbpx
Alexis Varnum

Alexis Varnum – Valguseveedatar

Persoonid

Kanaldan koostöös enda loodud kaartidega.

Täpsemalt endast ja oma tegevusest

Igapäevaseks tegevuseks on Facebook, kus ma iga päev juba mitme aasta jooksul postitan erinevaid postitusi: Prognoose päeva ja nädalaenergiatest. Kuna praegu Maa teostab üleminekut, seoses sellega võtsin endale missiooni teavitada inimesi uute energiate mõjust, kuidas me muutume ja kuidas seoses sellega muutub meie maailm ja millised uued võimalused avab meile uus reaalsus ja energia.
Lisaks ma teen loengud, töötoad, meditatsioonid, online konsultatsioonid Tallinnas ja teistes Eesti linnades.
Mul on olemas enda loodud kaardid-kallatid, mis aitavad leida vastused küsimustele ja saada kinnitustust tehtud valikute osas, samas aitavad ka kanaldada tulevat informatsiooni.

Teekond või sündimise lugu

Paljud ravitsejad, tervendajad, selgeltnägijad on oma võimed pärinud esivanematelt, nii ka juhtus minuga. Lapsepõlves meeldis vabalt joosta looduses, olla omaette enda maailmas, imetleda merd ja loodust. Pärast elu nagu jagunes kaheks osaks, esimeses osas elasin nagu suurem osa naisi siin maailmas: pere, lapsed, kodused kohustused, töö. Kuid elus juhtunud sündmused nagu avasid silmad ja suunasid mind eneseavastamise suunas.
Ma alati tundsin, et minus on miski, mis suudab muuta minu elu, toob uue taseme. Kuulasin loenguid, õppisin Ajurveedat ja alternatiivset psühholoogiat, edukuse psühholoogiat, kirjutasin ülesse kanaldused, tegelesin energiatega, enesemõistmisega, vaimse arenguga ja tegelen veel edasi.

Miks Alexis ja miks Varnum?
Kuna lapsepõlvest alates ma suhtlen oma teejuhiga, tema nimi on Alexi, lihtsalt seostasin ennast tema nimega, kui kunagi ammu küsisin tema käest kes ma olen, ta vastas: “oled varnum”. Alles hiljuti mõistsin, mida see sõna tõeliselt tähendab.
Olen materiaalse ja vaimse maailmade vahel, saan kiirelt informatsiooni mõlemast maailmast kanaldustena või teadmistena. Näen probleemide ja haiguste põhjusi, aitan inimesi oma võimetega ja teadmistega. Samas mul on olemas head abistajad, minu kaardid-kallatid, mis olen ise loonud ja mis tulid minu juurde, kui instrument, mille abil on kergem tõlgendada vaimsest maailmast tulevat informatsiooni.

Praegu ma olen endale missiooniks võtnud teavitamist uutest energiatest ja nende mõjust, kuna Maa teostab üleminekut ja tõstab vibratsioone, kõik kiirelt muutub ja muutume ka meie.

Mida olen õppinud ja omandanud

Olen haridusest sotsiaalhooldaja. Olen pikalt töötanud sõltlastega.
Lisaks olen õppinud alternatiivset psühholoogiat, edukuse psühholoogiat, motiveerimist , energeetikat, maagiat, suhete loomist.

Pakutavad teenused

Eravastuvõtud.

Seanss kallatidega ehk reaalsuse info lugemise maatrixitega, 1,5 tundi. Kallatid aitavad kanaldada ja mõista just sulle tulevat informatsiooni, näha tuleviku mudeleid ja leida paremad variandid. Me tihti tahame muudatusi enda elus või tunneme hingelist valu, kuid ei tea kelle poole saaks pöörduda enda muredega. Vastused on olemas, kuid vahest on vaja kinnitust oma sammudele, selgust , enesekindlust, mõista kust tulevad probleemid ja mida selle kõigega saab teha. Kallatid aitavad vaadata enda elu eemalt, mõista milles võivad olla takistused, mis ei lase olla edukas ja õnnelik, saada kinnitust ja kindlustunnet. Võimalik leida selgust erinevates küsimustes: eraelu, töö, raha, suhted ja pere, armastus. Ära oota minult imet, koos me saame leida asjadele lahendust, rahu, tasakaalu ja mõistmist.

Lisaks ma teen loenguid ja töötubasid, meditatsioone ning online konsultatsioone.

Lisainfot minu teenuste kohta leiad siit:

www.valguseveedatar.ee

www.facebook.com/varnum.alexis

Tegutsemispiirkond

Tallinnas, Tallinn-Väike, Pärnu mnt.125 on olemas enda pisike vastuvõturuum.

Jäta enda tagasiside Alexis Varnum – Valguseveedatar

Copyright © 2017-2019 hingekompass.ee

Setup Menus in Admin Panel

X
X
X