fbpx

Aivi Veenpere, Südamevalgus

Persoonid

Käin südame teed ja tantsin hingerütmis

Täpsemalt endast ja oma tegevusest

Naudin järjest enam oma elu teadlikku loomist ehk et õpin tundma enda loomise väge ja seda ka kasutama. Jagan rõõmuga enda eluteekonnal kogutud mõistmisi ja hingetarkust, toetan teisi imelisi hingi ja olen toetatud ning hoitud.

– Korraldan sündmuseid ja hoian ruumi, kus saab endaga teadlikult tööd teha.
– Minu eriline kirg on rituaalide läbiviimine, mis tuletab meelde elu rituaali, kus kõik on püha. Läbi otsuse, taotluse ja tähenduse loome seal väga tugevaid ühendusi ja vundamente – see on nii sügavalt ilus!
– Armastan koostööd šamaanitrummiga
– Juhendan teisi enda keha (ja seeläbi ka hinge ja kogu olemusega) kontakti saama, läbi erineva kehatöö, teadliku tantsu, sügava hingamise jms meetodite.

Teekond või sündimise lugu

Teekond iseendani ja suuremasse armastusse on kõige sügavam, ilusam ja püham teekond.

Mulle on alati meeldinud iseendas sügavamale minna, olen otsinud sügavamat elu tähendust. Olen olnud rahutu otsija ning nüüd tean milleks – selleks, et hing on teadnud, et on palju rohkemat võimalik! Väga palju rohkemat, kui hetkepunktist näha osata. See omakorda on õpetanud alistuma südamele, eluvoole ja ego ratsul ohjad endale haarama.

Aastaid tagasi tegin enda jaoks olulise valiku – peale diagnoosi arstide poolt, otsustasin enda eluga ise edasi minna, loobuda ravimitest ja hirmutavast tulevikuversioonist. See on mind viinud enesearengu teele, väga sügavasse kontakti enda keha ja inimeseks olemise spektriga, samuti on aastad õpetanud mulle seda, et vägi asub meie sees, mitte väljaspool. Seega on teekond olnud sügavam ühendus enda inimlikkusega, läbi mille on avanenud minu Jumalikkus. See teekond armastusse on kohati vägagi väljakutseid toov, aga see on seda väärt miljon korda. See mõte, et teekond ongi sihtkoht, avab ennast mulle järjest rohkem.

Ma armastan oma keha. Ma tänan oma keha. Ma tänan iga jumala päeva, et olen elus, et ma tunnen nii sügavalt, et ma olen terve, et on taas võimalikud uued võimalused ja imed. Kehas olemine on kingitus. Elu on kingitus. Elu on elamiseks ja nautimiseks!

Mida olen õppinud ja omandanud

Toon välja mõned läbitud teemad, sest nimekiri sellest, mida ma teinud olen, on pikk 🙂

– šamanismi teemadel enesearendus erinevate juhendajate kaudu
– vabastava hingamise terapeudiõpe Inglismaal, Avalon Institute of Rebirthing instituudis (www.rebirther.co.uk)
– individuaalkonstellatsioonide õpe Inglismaal, Sarasi Rogers meistriklass (www.familyconstellations.co.uk)
– ekstaatilise tantsu juhendajate koolitus Inglismaal (www.schoolofecstaticmovement.com)
– School of Movement Medicine Apprentice ehk õpilane alates 2017
– olen Osho sannyas ja juhendan Osho aktiivseid meditatsioone
– Holisilise Teraapia Instituudi enesearengu aasta õpingud
– reiki astmed ja erinev energiatöö läbi aastate erinevate juhendajate kaudu
– šivananda jooga õpetaja koolitus

Kõige suurem Õpetaja on elu ise, minu keha ja süda ning Emake Loodus.

Pakutavad teenused

  • Rituaalide ja grupiürituste läbiviimine
  • Teadliku kehatöö ja tantsu juhendamine
  • Individuaalne teraapia – kohtumise ajal olen kanaliks sellele energiale, mis on hetkel vajalik ja hoian ruumi, et saaksid avaneda iseenda tarkusele ja juhatusele. Intuitiivne ja individuaalne lähenemine, kus võin juhendada meditatsioonile või rännakule, teadlikule sügavamale hingamisele, kindlasti juhendan keha tunnetama ja kuulama, võin kasutada šamaanitrummihelisid ja kanaldada sõnumeid. Tunnetan kehas ja energiaväljas olevaid blokeeringuid ning toetan, et saaksid ennast vastu võtta ja elumahlad voolama
  • Energeetiline tasakaalustamine (energiaseansid ehk reiki) – eraseansid ja kaugseansid. Personaalne toetus ja tasakaalustumine energeetiliselt,  avanemine teemadel, mida vajad.
  • Coaching ehk isiklik toetus – see on sügavam suhe ja teekond, kui meile mõlemale see sobib. Kui soovid kedagi, kellega jagada, saada personaalset juhendust ja julgustust, olla hoitud ja turvaliselt Sina ise.

Tegutsemispiirkond

Üle Eesti ja Maailma – hetkel resideerun Tartus

Jäta enda tagasiside Aivi Veenpere, Südamevalgus

Copyright © 2017-2019 hingekompass.ee

Setup Menus in Admin Panel

X
X
X