fbpx

“Tasuta asjade” ohtlikud tagajärjed

Alexis Varnum

Olen palju kuulnud selle kohta infot erinevatest allikatest ja näiteks olen lugenud ka oma  Facebook-i eravastuvõtu postituse alt kommentaaridest, et: „õiged nõiad raha ei küsi“.

Iga pisemgi asi omab alati tagajärge, kuna põhjuse ja tagajärje seadus on elu seadus.

Kõigel Universumis on oma hind: meie tegudel, sammudel, mõtetel, sõnadel, isegi unenägudel, millele me tihti ei pööra piisavalt tähelepanu.

Sa võid sellega mitte nõustuda, võibolla on kuidagi teistmoodi mõelda Sulle mugavam, kuid arvesta sellega, et vastutus ei kao mitte kuhugi.

Seaduste mitte teadmine ei vabasta meid vastutusest.

 

Loogiline on mõelda, et kui Universumil on olemas iga Sinu “individuaalse Mina” väljendumisele koos Sinu kõigi unikaalsusega oma vaatenurk, siis on ka olemas “hind”, mida Sa maksad juhul, kui Sa rikud Universumi seadusi või ei jälgi neid. On olemas  füüsiline seadus ja seda teavad paljud meist: Energia ei saa olla loodud või hävitatud, see transformeerub ühest vormist teise.

Me kõik oleme keerukad mitme tasandiga energeetilised süsteemid. Inimese sisemine energia koosneb mitmetest erinevatest energiatest, mida hoiab tema bioloogiline kest ja teised nähtamatud kehad-mentaalne, astraalne ja muud… Süsteemi sisemine energia on kokku kogunenud energiate kogum ja füüsilistes valemites märgitakse seda „U“-tähena(meenutab hobuserauda, mis riputatakse ukse kohale).

Kui üks süsteem teeb tööd, siis ta kaotab oma sisemist energiat ja annab selle edasi sellele süsteemile, kellele ta on seda tööd teinud. Kui süsteem, mis teeb tööd ja annab energiat ei saa midagi vastu, siis tähendab see seda, et see süsteem nõrgeneb.

Kui inimene teeb mingit tööd(peaga või füüsilist), mis on suunatud oma liikumise muutmisele või ta teeb tööd teise süsteemi heaks, siis ta kaotab oma energiat. Energia kulu esialgu väljendub selles, et töö tegemiseks ta kulutab palju aega.

 

Näiteks õues on talv, tavainimene töötab suure autoparkla valvurina, mille ülemuseks on Härra „H“. Oma kohustuste täitmisel peab valvur minema õue ja kontrollima objekti 4 korda päevas, 15 päeva kuus. Valvur kulutab sellele tegevusele oma aega ja energiat ning ka oma kehasoojust, sest õues on talvel külm. Selleks, et taastada oma energiat, tuleb seda kuskilt võtta, seega peab valvuril olema energia taastamise allikad ja selleks peab valvur omama üldkasutatavaid „võtmeid“, mis avavad talle ligipääsu energiaallikatele.

Inimene saab energiat toidust, veest, unest ja soojusest.  Paljusid asju nendest tuleb meil osta, aga ostmiseks vajab inimene raha. Kui Härra „H“ ei maksa valvurile raha tehtud töö eest, ei saa valvur kuskilt energiat, tekib väsimus ja tema bioloogilise kesta kulu.
Seda me ju teame ja mõistame kõik, et me tahame saada tasu tehtud töö eest.

 

Help 2

 

Sootsiumis puuduvad tihti sellised kokkulepped, loomade ja inimeste vahel toimub pidevalt võitlus parema koha eest päikese all. Seadusel „Ellu jääb vaid tugevaim“ on olemas kaks mehhanismi:

  • Teise allutamine oma tahtele või soovile läbi füüsilise hirmu või hävitamise,
  • Teise allutamine oma tahtele või soovile läbi psühholoogilise hirmu-manipuleerimise.

Füüsiline hävitamine on piiratud kriminaalseadustega ja mõned arvavad, et kõiki hävitada ei saa, kuna orjad on ka vajalikud. Keegi peab ju põrandaid pesema ja rasketes tingimustes töötama ning pressima värsket apelsiinimahla.
Kuid manipuleerimine käesolevas sootsiumis piire ei oma.

 

Esimene manipuleerimise laine tabab lapsevanemaid siis, kui nende lapsed võtavad üle täiskasvanute kogemused ja hakkavad oma vanematega manipuleerima, et saada näiteks kommi või mänguasja ja see toimub tavaliselt läbi pisarate ning hüsteeria.

Teine manipuleerimise laine tabab inimest lasteaias ja koolis, kui ta näiteks tahab ka seda, mida omab tema klassikaaslane ja ta tahab saada sama. Selleks ta alandab teist või siis näitab, kes on tugevam.
Edasi liigub kõik juba oma teed: „Kui sa ei tee seda, siis ma sinuga ei räägi“, „Kui sa seda mulle ei osta, siis me ei lähe kuhugi“, „Kui sa mind ei armasta, siis ma teen enesetapu“… ja edaspidi toimub inimeste elu jooksul pidevalt teineteise manipuleerimine.

Iga manipulatsioon, kui see pole varem kooskõlastatud ja pole kokkulepitud tasustamist, on suunatud sellele, et panna Sind illusioonide, hirmude ja sisemiste plokkide abil tegema mingit moraalset või füüsilist tegevust, teise inimese või süsteemi kasuks. Eriti oluline on märgata, et Sind mitte ainult ei suunata tegema tööd, vaid Sind suunatakse tegema seda tööd tasuta ehk Sinu energia kulu ei kompenseeri keegi. Sa ootad ja loodad, et tasustamine on ju loomulik osa protsessist ja inimesel peaks ju ometi olema südametunnistus ning küll ta lõpuks ikka maksab. Ära oota ja ära looda! Sa ju teed seda ise vabatahtlikult, Sa ise lubad sellel kõigel juhtuda, mis tasu Sa siis ootad!

 

Õpi oma energiakulu, aja ja töö eest raha küsima! Sest muidu ei kompenseeri mitte keegi Sulle seda ja Sa lõpetad väsinuna ja haigena.

 

Kui üks inimene teeb tööd teise inimese heaks, siis kaotab ta oma töö käigus energiat. Juhul, kui ta on varem nõustunud sellega, et ta teeb selle töö ära tasuta ega oota selle eest tasu, siis see tähendab seda, et ta ei saa tagasi oma kulutatud energiat. Kui see, kes tööd tegi, ei saa oma kulutatud energiat tagasi ning kaotab selle ja jääb seetõttu nõrgemaks, siis see kelle heaks see töö sai tehtud, saab tugevamaks.

 

Selles protsessis on veel üks väga tähtis tingimus. Kui Sa lepid enne töö tegemist kokku, et Sinu kulutatud energia kunagi ei tule Sulle tagasi ja Sa teed seda tööd tasuta, siis Sa kaotad igaveseks õiguse sellele energiale ja see kaotatud Sinu energia läheb sellele inimesele, kellele Sa oled Seda kulutanud.

 

Kui Sa teed tasuta nõustamisi, konsulteerid või annad kellegile nõu tema elu parandamiseks ja ei küsi selle eest tasu, siis sellega jagad Sa laiali oma energiat, mida Sa ei saa kunagi tagasi ehk Sa tükeldad vabatahtlikult iseennast!

Ära solvu, kui inimene, kelle poole Sa pöördusid abi saamiseks palub Sinult tasu, sest see on tegelikult õiglane. Ta lihtsalt ei soovi kaotada oma energiat, kuna väsinuna ja läbipõlenuna ei saa ta hiljem mitte kedagi aidata. Sina saad küll selles olukorras tugevamaks, aga tema kaotab. Järgmine kord taolises olukorras olles mõtle sellele, et tähtis ei ole summa vaid energiavahetus ning soov selles osaleda.

 

Esoteerika- ja maagia maailmas on kõik veel keerulisem. Iga okultismi ja bioenergiate esindaja: sensitiiv, maag, meedium, ravitseja, tervendaja, nägija, nõid ja paljud teised – ta ei ole lihtsalt inimene, kes omab oma sisemist energiat, mida ta kulutab teiste inimeste abistamiseks. Selline inimene on mini-süsteem ja ta on alati ühendatud mingi iseseisva süsteemiga-Egregoriga, mis sponsoreerib tema annet ja on selle allikaks.

 

Võrdluseks võib tuua, et iga inimene on nagu personaalne arvuti, mis on ühendatud elektrisüsteemiga. Lülita välja elekter ehk energiaallikas(toit, vesi) ja inimene sureb. Inimene oma erinevate maagiliste võimetega on ka nagu arvuti, kuid lisaks sellele on ta ühendatud Internetiga. Sellise arvuti täielikult väljalülitamine sõltub Interneti tahteavaldusest.

 

Kui inimene, kes kuulub okultse valdkonna egregorile, ennustab või aitab teist inimest mingi muu maagilise tegevusega, siis ta ei kuluta enda sisemist energiat vaid ta võtab energeetilist laenu Jõududelt, kellega ta teeb koostööd ehk inimene kulutab Egregori energiat. Kui tehtud töö pole tasustatud ja ei toimu energiavahetust, siis see tähendab, et Egregor kaotab energiat ja nõrgeneb.
Kas Sa tõesti mõtled, et Globaalne Süsteem – Egregorid, kes sponsoreerivad energiaga ja toetavad mitte ainult ühte tegijat vaid mitmeid, hakkab niisama jagama energiat igale soovijale ja lõpuks hävitab iseennast? Muidugi mitte.

 

Siin hakkavad tegutsema ohtlikud ja vahest ka hirmutavad energia kompenseerimise seadused, läbi aja kompenseerimise ja järelduste realiseerimise. Sa võid näiteks pidevalt kaotada raha või raha puudub Sul vajalikus koguses.
Ainuke tõeline valuuta, mis on inimesel olemas on AEG. Just nimelt aeg mõõdab meie energia kulutuse kogust, mida me oleme kulutanud eesmärgi või seisundi saavutamiseks, midagi liigutades või liikudes punktist A punkti B. Kui toimub aja kompenseerimine, siis Sinu teekond pikeneb(sa annad rohkem energiat mingi eesmärgi saavutamiseks ja see energia läheb Süsteemile energeetilise võla katmiseks) või Sinu teekond on lühem ja Sult võetakse Sinu elu aega läbi haiguste ja probleemide või siis teostab Süsteem läbi Sinu oma tahet.

 

Kuidas see toimib reaalsuses?

Ravitsejate,tervendajate, nõidade ja maagide tasuta abi.Help 3
Tihti nad tõesti ei võta midagi oma töö eest või siis võtavad näiteks vastu toiduaineid, kes mida annab või toob. Nad on võimelised lahendama mitmete inimeste terviseprobleeme ja arvavad, et raha ei oma mingit tähendust. Süsteem-Egregor, mis annab nendele jõudu abi osutamiseks, kompenseerib kulutatud aega abiotsija eluajaga. Kompenseerimise mehhanisme on palju.

Näiteks Sa pöördud tervendaja poole ja vabaned tasuta mingist väiksemast tervisehäirest, kuid peale seda tunned ennast halvasti ja mõtled, et oled ehk külmetanud või haige ja oled voodis kolm päeva – nii kompenseeritakse kulutatud aeg.
Sind näiteks ravitakse kurguvalust, kuid pärast tekib Sul täiesti ootamatult hoopis mingi muu haigus – Süsteem kannab Sulle üle selle ravitseja tervisehäire, kelle poole oled varem pöördunud sellepärast, et ravitseja elaks kauem ehk võtab Sinult eluaega ja kompenseerib kulutatud aega ravitsejale. Võib ka juhtuda, et Sa ise paraned, aga haigestub hoopis Sinu laps – siin võetakse aega läbi tervise ja Sinu kannatuse(kannatus on ka energia).
Sul on lahenenud probleem rahaga, kuid suured probleemid on alanud Sinu täiskasvanud lastel, krahh, kriis, suured elu muutused või Sa oled ise saanud terveks, kuid Sinu sisse on asetatud olend, kes 10 aastat pumpab Sinust energiat Egregori heaks. Sa said küll terveks, kuid Sul on tekkinud raha puudus. Toimub kompenseerimine läbi võimaluste kaotamise.

See nimekiri on tegelikult tunduvalt pikem, me mõtleme, et meie elu on teinud pöörde, kuid tegelikult on see  kõik „tasuta“ tegevuse tagajärg. Sinult võetakse alati rohkem.

 

 

Kõige kergem võimalus värvata inimest terveks eluks, on tasuta ennustamine, prognoos ja diagnostika ehk „vaata palun kaartidest, mis mind ootab, kuidas saab asju lahendada“. Mis siis ikkagi on seal ohtlikku, kui näiteks sõbranna taroloog vaatab korraks kaarte, „me ju oleme sõbrannad“. Asi on selles, et iga nägija ja  ennustaja on ühendatud Egregoriga. Kui toimub tasuta diagnostika või ennustamine, kanaldus, tuleviku vaatamine, siis Süsteem läbi sõbranna-taroloogi annab selle variandi, mis on kasulik Süsteemile endale. Inimene usub tulnud informatsiooni ja annab sellega programmile loa juhtida oma elu.

 

Näiteks: Mari saatuses on määratud, et Mari peab abielluma Ülo-ga. Kuid Mari ellu tuleb Karl, kes on ühendatud Egregoriga läbi oma ema-nõia. Mari läheb sõbranna-ennustaja juurde, kes võtab ka energiat samast Süsteemist, millele kuulub Karl. Ennustaja vaatab tasuta ja sõbralikult kaarte ning ütleb Marile, et Ülo pole tema saatus, vaid tema saatus on Karl. Hiljem toimub abielu ja Mari sünnitab tüdruku, kes omab maagilisi võimeid ja kellest hiljem saab nõid. Mari elab oma elu ja ei saa kunagi teada, et selle sammu eest, mida ta omal ajal tegi(sai tasuta sõbranna abi), maksis ta oma eluga. Süsteem-Egregor on teostanud oma plaani ja on saanud endale uue teejuhi-kanaldaja ning sõbranna-ennustaja kasuks võeti Marilt ära tema võimalused(tema nimi oli „kogemata“ jäänud panemata testamenti ja suure vara jagamine toimus ilma temata).

 

Tänu sellistele tasuta maagilistele tegevustele võivad muutuda tervete põlvkondade elud!

 

Varem oli nii, et see inimene, kes andis edasi oma teadmised ja oma maagilist jõudu oma õpilasele, siis see õpilane pidi elu lõpuni hoolitsema selle inimese eest, kes on temale andnud oma teadmised ja õpetused. See pole maksmine rahaga vaid see on tagasi maksmine oma ajaga ja vahest ka kannatustega, sest vanad inimesed võivad olla päris pirtsakad ja nõudlikud. Selles protsessis õpilane mitte ainult ei saavutanud uusi teadmisi vaid ta tegeles ka oma sisemiste omadustega, kannatlikkusega, tahtejõuga ja oskusega vajadusel suu kinni hoida, sest ta pidi vanainimese eest hoolitsema ja kulutas selleks oma aega ja energiat.

 

Praegu on väga palju erinevaid võimalusi õppimiseks näiteks youtube, erinevad saidid, foorumid jne.
Millest tuleb see, et peale reiki, kosmoseenergeetika, jooga, astraalsete olendite, musta maagia ja bioenergeetika muud nagu poleks olemas, teadmised on piiratud.
Internet on väga mugav, pole vaja saavutada erilisi uusi teadmisi ega süveneda. Ei pea otsima raamatutes algallikaid, leidma teadmiste seemneid ning mis peamine, ei pea maksma.

 

Need Meistrid, kes omavad ehtsaid teadmisi ja võimeid, ei jaga neid tasuta, sest nad teavad energiavahetuse seadusi ja ei taha kahjustada ennast ega teisi.
Milline on teadmiste tase, selline on ka tasu.

 

Tasuta juust on ainult hiirelõksus, mõtle selle peale järgmine kord, kui tahad saada tasuta abi või kui soovid saada kellegilt tasuta tööd, toodet või teenust. Sa mõtled, et Sul Vedas ja teed endale head, kuid tegelikult maksad selle eest tunduvalt rohkem, kui oskad eales arvata.

 

Alexis Varnum

 

Lisainfot leiad:

www.valguseveedatar.ee

www.facebook.com/varnum.alexis

 

Artikli autori kohta leiad lisainfot ka meie Tegijate nimekirjast!

 

Liitu meie uudiskirjaga!

0 kommentaar(i) ""Tasuta asjade" ohtlikud tagajärjed"

Kirjuta kommentaar

Copyright © 2017-2019 hingekompass.ee

Setup Menus in Admin Panel

X
X
X