fbpx

Küpsised

Hingekompass.ee veebileht ja e-pood kasutavad küpsiseid (tuntud ka kui HTTP-küpsis, inglise keeles cookie, HTTP cookie). Küpsis on väike tekstikujuline andmeplokk teie veebilehitsejas, mille veebileht saadab teie arvutis olevasse küpsiste faili.

Küpsiseid kasutatakse Hingekompass.ee veebikeskkondades, et pakkuda kasutajatele isikupärasemat kasutuskogemust ja mugavamat võrgulehel navigeerimist. Näiteks võimaldavad küpsised meelde jätta teie eelistusi (keele valik) või jätta vahele igakordne võrgulehele sisselogimine.
Samuti saame nende abil ülevaate kasutajate eelistustest võrgulehtede külastamisel, mis võimaldab meil mõõta ja parandada meie veebilehe toimivust.

Meie küpsised võivad olla loodud erinevate teenusepakkujate poolt, kes aitavad meil oma veebiteenuseid edastada, näiteks: Google.

Meie veebilehtede kasutajad loetakse küpsistega nõustunuks, kui nende veebilehitseja seadistustes on küpsised lubatud.

Te saate alati ise otsustada, kas küpsised oma veebilehitsejas lubada või mitte. Kui te küpsiseid ei soovi, võite seadistada oma veebilehitseja nii, et see keelab automaatselt küpsised ära või teatab teile iga kord, kui veebileht palub luba küpsise lisamiseks. Vajalike seadistuste tegemiseks vaadake oma veebilehitseja abi funktsiooni.

Copyright © 2017-2019 hingekompass.ee

Setup Menus in Admin Panel

X
X
X