Avaleht / misc

UNIKIT ESC250D KS APC SM Single Mode Fiber Optic Kiire Ühenduspesa Kiire Uus Mudel Kiire Pistik

€75.98

€62.30

Toote kirjeldus

  • Sertifitseerimine: CE
  • Ühilduva: TP-link
  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • Mudeli Number: KS APC
  • Pistiku Tüüp: SC/APC
  • Kiu Tüüp: Ühemoodilisi
  • Suurus: 11X12X21
  • Kirje Pikkus: 1m
  • Brändi Nimi: AUA

Omadused:

1. FTTH projekti kasutatav

2. Väli installable

3. Sisesta kahju on väiksem kui 0,3 dB

4. Metal V-kujuline süvend töötavad hästi kõrge ja madal temperatuur

5. Paigaldamine vähem kui 1 minutiga

6. Usaldusväärne ja hea optilise toimivuse

Rakendus:

1. Jaotlad

2. Hooldus-või erakorralise taastamine, fiiberoptika võrgud

3. Plaaster paneelid

4. FTTH Turustusvõimalusi

5. Väli sõna

PUNKT

Tehnilised Parameetrid

Kohaldatav

Tilk-kaabel / Sise-kaabel

2.0 mm, 3.0 mm Tilk Kaabel

Optilise kiu läbimõõt

SM(9/125), MM(50/125, 62.5/125)

125µm ( 657A & 657B )

Pingeline puhvri läbimõõt

250µm

Mode Fiber

Ühemoodilisi

Tööaeg

Umbes 100s(nr kiudaineid lõigatud)

Sisesta kaotuse

Kuni 0.3 dB(1310nm & 1550nm)

Return loss

> 50db(PC), > 55db(UPC), > 65db(APC)

Poltide tugevus alasti fiber

>5 N

Poltide tugevus alasti kiudaineid omanik

>10 N

Tõmbetugevus

>50 N

Kasutades temperatuur

-40~+75°C

On-line tõmbetugevus (20 N)

IL ≤ 0,5 dB RL kuni 5dB

Mehhaaniline vastupidavus (500 korda)

IL ≤ 0,5 dB RL kuni 5dB

Kuidas kasutada

Märksõnad: apc ks, bdsm, pesa ftth, sm mänguasi, 1047, pesa fiber, apc-liides, sugu sm, pesa upc, ekraan dokk

Kirjutage arvutus!

Hinnang

Seotud tooted

Uus

Hea pakkumine

Algne Uus Huawei HG8120C 1GE+ 1FE+ 1TEL KS APC fiiberoptiliste ONU ONT Gpon Modem VIOP Sama funktsioon nagu EG8120L

Algne Uus Huawei HG8120C 1GE+ 1FE+ 1TEL KS APC fiiberoptiliste ONU ONT Gpon Modem VIOP Sama funktsioon nagu EG8120L Toote Kirjeldus GPON Liides: 1 * GPON liides (SC/APC) Ülekande kiirus: 2.488 gbit / s allavoolu ja 1.244 Gbpsupstream LAN: 2*10/100 Base-T liidesed RJ-45 liides VOIP: 1 Kaja Elu HG8120C, optilise võrgu terminal (ONT), on high-end kodus FTTH solution.By kasutades GPON tehnoloogia,

€12.88

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

Algne autentne Taiwan NES-350-36 36V 9.7 A 350W meanwell

Tere tulemast SeeMe Technology Co., LTD Allahindlus hulgi?Suurem osa numbrid?Tsitaat BOM?Kõik meie tooted on pakkuda üks aasta kvaliteedi garantii.Rohkem informatsiooni või tehnilisi küsimusi, võtke julgelt ühendust SeeMe teenuse. Täname, SeeMe Technology Co., LTD Maksmine: Tingdeponeerimiskokkuleppe Teenus Kui teil on mõned küsimused selle kohta, maksmine, palun võtke meiega ühendust. 1.

€31.83

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

10pc fiiberoptiliste Kiire Pistik KS KIIRE pistik fibra optica ks FTTH SM KS-sse kiirkinnitusega KS Valdkonnas Assamblee

KS APC Kiire Liides Sisseehitatud Liides FTTH Vahend Külma Kiu Kiiresti Pesa KS fiiberoptiliste Pesa 1. FTTH projekti kasutatav 2. Väli installable 3. Sisesta kahju on väiksem kui 0,5 dB 4. Metal V-kujuline süvend töötavad hästi kõrge ja madal temperatuur 5. Paigaldamine vähem kui 1 minutiga 6. Usaldusväärne ja hea optilise toimivuse 7. Kaabel

€7.43

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

UNIKIT ESC250D KS UPC fiiberoptiliste kiirkinnitusega FTTH SM Optika Kiire Pistik

Soovitatavad Tooted Tere tulemast meie poe, mis tahes küsimuses, pls võtke +86 15951880639 (WhatsApp) FTTH ESC250D APC Single-Mode Fiber Optic KS APC kiire Kiire Väli Assamblee Pistik Omadused: 1. FTTH projekti kasutatav 2. Väli installable 3. Sisesta kahju on väiksem kui 0,3 dB 4. Metal V-kujuline süvend töötavad hästi kõrge ja madal temperatuur 5.

€122.22 €61.11

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

24 Kiudaineid MPO Breakout Kassett MPO, et LC Cable splitter

Kui FirstFiber MPO Breakout Kassett on eelnevalt lõpetatud, tehases testitud, modulaarne süsteem, mis annab lihtsustatud rajatiste valdkonnas.Breakout kassetid pakuvad usaldusväärseid pöörduspunkti MPO katuseharjakaablid teisendada üle üksikute LC duplex pistikud.Kasutades eelkomplekteeritud kaabel sõlmed ja plaaster kaablid koos breakout kassetid lubatakse lihtsustatud cable management, kiire kasutuselevõtu

€53.68

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

200pcs KS tolmu üpp fiiberoptiliste adapter LC tolmukaitse ST tolmu ühise põllumajanduspoliitika FC kaitsva katte ftth koppel tasuta shipping

Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:+86-13065838003 200pcs KS tolmu üpp fiiberoptiliste adapter LC tolmukaitse ST tolmu ühise põllumajanduspoliitika FC kaitsva katte ftth koppel tasuta shipping Pic Näidata:

€8.25

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

Algne Kiudoptilise Kaabli Strippar Optilise Kiu Eemaldamine Plier CFS-2 F/O Strippar Kaks Auku Port Fiber Optiline Strippar CFS-2

250 mu m kate koorimine 125 mu m optilised kiud Ava ülaosas 1.98 mm võimalik kasutada eemaldamine kiudaineid välimine mantel V tüüpi, sadama äärel klamber ja avamine 140 mu m on võimalik kasutada eemaldamine 250 mu m katmine 125 mu m optilise kiu.Tootja: vaikimisi ei ole reguleerida ei kahjusta kiudu Kõik lõigatud pinnad on täpne mehaaniline tolerantsid tagavad puhta ja tõrgeteta toimimiseks.Vastavalt

€9.91

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

SC8108 Kaasaskantav LCD Traadita Võrgu Tester Meeter&LAN Telefoni Kaabli Tester LCD Ekraan RJ45

SC8108 Kaasaskantav LCD Traadita Võrgu Tester Meeter&LAN Telefoni Kaabli Tester LCD Ekraan RJ45 Omadused: Ühenduvustest on võimalik teostada, ühe kaabli. Võib avastada, 5E, 6E võrgukaabel ja telefoniliin, juhtmed vead, avatud vooluringi, lühis, sealhulgas: risti ühendus, vastupidine seos ja seeria lõpetamist. Asukoht ja ühendus/ühenduse vigu. (kuid mitte varjestatud

€28.90 €19.08

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

Pihuarvuti mini OTDR fiiberoptiliste Reflectometer koos RAAMSEADUSEGA OOLID OPM Juhul Kaart 1310nm 1550nm

Pihuarvuti mini OTDR fiiberoptiliste Reflectometer koos RAAMSEADUSEGA OOLID OPM Juhul Kaart 1310nm 1550nm Omadused Lainepikkus: 1310 ja 1550nm Dünaamiline Vahemik: 24/22dB Testimise Vahemik: 3m 64km 9 Funktsioonid 1 seade 1) OTDR 2) JUHUL KAARDIL 3) Optilise Valguse Allikas 4) Optiline Power Meter 5) Visuaalne Süü Locator 6)

€232.89 €214.25

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

FTTH fiiberoptiliste Liimida tööriistakomplekt Kiudaineid Lõikur Optilise Kiu Cleaver Lõikur Tööriista Komplekt FC-6S Suure Täpsusega +kott +CFS-2

Tehnilised Parameetrid: Kõrge-Täppis-Fiber Lõikur, Sobib Täpsusega Lõikamine Ühe Kiu Vahend, See Lõikamise Nuga Nii Sobib 250µm Kaetud Kiud Ja Sobib 900µm Kaetud Kiud.Lõikamine Täpsem, ilma Erilisi Oskusi. Lõigata Pikk: 0.9 mm Kiu 10-16 Suurus; 0,25 mm Kiu 9-16 Suurus Kiu Läbimõõt: 125µm Kaetud Välimine Diameeter: 0.25 & 0.9 Suurus :63W ×76D × 63H (Mm)

€20.65 €18.99

Lisa ostukorvi

© 2021 Hingekompass.ee. Kõik Õigused Kaitstud