Avaleht / misc

Kimtech Kimwipes(34256)

€7.10

Toote kirjeldus

  • Kiu Tüüp: Ühemoodilisi
  • Brändi Nimi: HK HOMK
  • Mudeli Number: Kimtech Kimwipes(34256)
  • Suurus: 15x10x8cm
  • Kirje Pikkus: 1m
  • Pistiku Tüüp: Hübriid

Kimtech kimwipes(34256)

Kirjeldus:

Toote Nimetus: Kimtech Teaduse * Kimwipes * Madala tolmu pühkida (suur üksik)

Tootekood: 0135 (34256)

Värv: Valge

Kihid: ühe

Tehnilised andmed: 370mm * 420mm

Kogus karbis: 140pcs

Kogus: 15 kastid

Kokku Tk karbis: 2100pcs

Toote Omadused:

Ultra-madala tolmu pühkida säästa palju aega;

Kvaliteetpaberi, ei kriimusta pinda tampooni;

LINTGUARD * anti-staatiline film, tõhusalt vältida staatilise ja tolmu tekitamine;

Hea märja ja kuiva tugevuse, ei ole kahjustatud;

100% virgin puidutselluloos, pöörates erilist töötlemist, tekstuur puhas, efficientabsorption;

Valida erinevaid kirjeldusi, et rahuldada erinevaid vajadusi.

Rakendused:

Teadus -, analüüsi -, pühkige puhta täppisinstrumendid;

Pinna puhastamiseks toote lahusti;

Pühkige täppis komponente;

Trükkimine Seadmete puhastamiseks;

Spetsiaalne pakend liige.

Päritolumaa : Ameerika Ühendriigid

Toote detailid

Ettevõtte Info

Märksõnad: puhas kiud, lõikur fiiberoptiliste, sm watt, KIUDAINEID, cleaver fiiberoptiliste, lõikur fiber, fiiberoptiliste, aq1200, ammeter täpne, kiudaineid pühi

Kirjutage arvutus!

Hinnang

Seotud tooted

Uus

Hea pakkumine

10pc fiiberoptiliste Kiire Pistik KS KIIRE pistik fibra optica ks FTTH SM KS-sse kiirkinnitusega KS Valdkonnas Assamblee

KS APC Kiire Liides Sisseehitatud Liides FTTH Vahend Külma Kiu Kiiresti Pesa KS fiiberoptiliste Pesa 1. FTTH projekti kasutatav 2. Väli installable 3. Sisesta kahju on väiksem kui 0,5 dB 4. Metal V-kujuline süvend töötavad hästi kõrge ja madal temperatuur 5. Paigaldamine vähem kui 1 minutiga 6. Usaldusväärne ja hea optilise toimivuse 7. Kaabel

€7.43

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

Fiber optic terminali kasti 12 core KS APC adapteriga pats 12 Sadamate CATV Fiber optiline Patch Paneel OEM distribution frame

Kogu koormus fiber patch paneel, kõik kiud patsid ja liitmikud peavad olema paigaldatud ostja poolt pärast maatüki.Toote nimetus Fiber Patch Paneeli Pistiku SC/APC Toote Mudeli FTB-12 SC/APC Pakendi Suurus 435*200*50 mm Sadamate 12 Toote Kõrgus 1 U Max Võimsus KS 12/LC 24 Materjali külmvaltsitud plaat paigaldusviis 19 tolline raam G. kaal 1.8 kg Tarvikud: 1.Kõrvad : 2 tk. 2.Kruvid

€12.39

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

UNIKIT ESC250D KS UPC fiiberoptiliste kiirkinnitusega FTTH SM Optika Kiire Pistik

Soovitatavad Tooted Tere tulemast meie poe, mis tahes küsimuses, pls võtke +86 15951880639 (WhatsApp) FTTH ESC250D APC Single-Mode Fiber Optic KS APC kiire Kiire Väli Assamblee Pistik Omadused: 1. FTTH projekti kasutatav 2. Väli installable 3. Sisesta kahju on väiksem kui 0,3 dB 4. Metal V-kujuline süvend töötavad hästi kõrge ja madal temperatuur 5.

€122.22 €61.11

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

Algne Huawei 8 Porti GPON GPBD C+ Teenus Pardal kasutamiseks Hua Wei OLT MA5608T MA5680T MA5683T

Algne Huawei 8 Porti GPON GPBD C+ Teenus Pardal kasutamiseks Hua Wei OLT MA5608T MA5680T MA5683T Kirjeldus: GPBD täielikult varustatud 8 C+ valgus moodul on 8 porti OLT GPON liides juhatuse ja terminali ONT seadme saavutamiseks GPON teenuste kättesaadavust. Funktsioon: Moodulit lõpule ühe juhatuse tarkvara laadimine, operatsiooni juhtimine, haldus-ja muid funktsioone. Vahetada

€334.46

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

10tk Uus 3,0 fiiberoptiliste Jumper SC/APC-SC/APC 3m Gigabit Single-Mode Pats CATV Kaabel Erilist Hulgimüük

10tk Uus 3,0 fiiberoptiliste jumper SC/APC-SC/APC 3m gigabit single-mode pats CATV kaabel erilist hulgimüük APC jumper raadio ja televisiooni hinne hinne ferrule vedaja klassi Mudel: 3m KS APC-SC /APC-KS UPC -SC /APC Gigabit single-mode fiber džemprid kasutatakse peamiselt kiire ja stabiilse signaali edastamise vahel side tuba ja optilise saatja ja terminali kasti.Toote nimetus: Gigabit single-mode

€18.83 €14.68

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

Tasuta kohaletoimetamine Originaal HG8120C Koos 1GE+1FE+1TEL Võrgu Ruuter GPON ONU inglise Firmware

2019 Hot Müük HG8120C Koos 1GE+1FE+1TEL Parim tarnija Hua wei Mini Ruuteri GPON ONU ONTfor FTTH HGU Mode inglise Firmware Omadused: Kaja Elu HG8321R, optilise võrgu terminal (ONT), on high-end kodus FTTH solution.By kasutamine kui GPON tehnoloogia, ultra-lairiba juurdepääs on ette nähtud home ja SOHO kasutajad.TheHG8321R pakub üks POTID port, kaks FE Ethernet porti.Kui HG8321R

€18.17 €14.53

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

Kiudaineid cleaner LC 1,25 mm Ühe klõpsuga Pliiats jaoks fiiberoptiliste pesa adapter keraamiline ferrule ftth näo puhastus ELINK

Email:[email protected] Skype:e_link60 Fiber Optic Targa Cleaner Sest LC konnektor 1,25 mm Fiiberoptiliste Cleaning Tool Toote Näidata:

€8.25

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

LED Disain fiiberoptiliste Laser Allikas 1310/1550nm Komshine KLS-25M-S Optilise Valguse Allikas, KS Pistik

Mini valgusallikas KLS-25M Toote tutvustus: KLS-25m Optilise Valguse Sourceis iseloomustab stabiilne väljund optiline power, lainepikkus ja spektraalne laius koos väikese hulga muutused stabiilne.Samas välimus on uuendatud, LED valgustid on lisatud. 1310nm ja 1550nm lainepikkustel väljund, kasutatakse peamiselt FTTX võrgu-ja kiudaineid testimine.See töötab koos optilise võimsuse mõõtja,

€30.56

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

Tasuta kohaletoimetamine CFS-3 Kolm-port Fiber Optiline Strippar/ Tangid/ Wire strippers FTTH Vahendid Miller Optilise Kiu Eemaldamine Tangid

Spetsifikatsioonid: kolm unikaalne kiudainete katte eemaldamine tangid Jaoks eemaldamine 125µm 250µm fiiber kattega 1.98 mm, ülaservas avamise saab maha koorida välimine mantel pats V-kujuline suu serv klambri avamiseks ja 140µm optiline kiud on võimalik kasutada eemaldamine 125µm 250µm fassaadi Tootja default, läheb ilma korrigeerimine ei kahjusta kiudu Kõik lõikamine pinnad on kogenud mehaaniline

€8.26 €7.60

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

50TK Huawei HG8321R Epon ont onu 2FE+ 1TEL FTTH Optiline modem Router Mode,koos power adapter, nr kast,Tasuta shipping

50TK Huawei HG8321R Epon ont onu 2FE+ 1TEL FTTH Optiline modem Router Mode,koos power adapter, nr kast,Tasuta shipping Omadused: Kaja Elu HG8321R, optilise võrgu terminal (ONT), on high-end kodus FTTH solution.By kasutades G/EPON tehnoloogia, ultra-lairiba juurdepääs on ette nähtud home ja SOHO kasutajad.TheHG8321R annab ühe POTID port, kaks FE Ethernet porti.Kui HG8321R funktsioone high-performance

€660.67

Lisa ostukorvi

© 2021 Hingekompass.ee. Kõik Õigused Kaitstud